09197902538 info@hesabdari24.com @hesabdarii24
آخرین کنفرانس های حسابداری و مدیریت

دفترچه سئوالات گروه آزمایشی هنر کنکور ۹۶ منتشر شد

نوشته توسط : modirدر تاریخ : شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶نظرات : بدون نظربازدید : 35 بارمربوط به : اخبار دانشگاهی

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون سراسری سال ۹۶ به منظور پذیرش دانشجو برای دوره های روزانه، شبانه (نوبت دوم)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور، موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی، پردیس های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و کدرشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.

تعداد ۹۳۰ هزار و ۲۰۸ داوطلب در آزمون سراسری ۹۶ ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۵۴۸ هزار و ۴۳۴ نفر معادل ۵۸.۹۶ درصد زن و ۳۸۱ هزار و ۷۷۴ نفر معادل ۴۱.۰۴ درصد مرد هستند.

با توجه به آمار علاقمندی داوطلبان در گروه های آزمایشی و آمار نهایی داوطلبان، تعداد یک میلیون و ۹۳ هزار و ۷۱۷ کارت برای داوطلبان صادر شده که از این میان، تعداد ۶۵۷ هزار و ۸۸۳ کارت برای خواهران و ۴۳۵ هزار و ۸۳۴ کارت برای برادران صادر شده است و آزمون سراسری سال ۹۶ با این آمار برگزار می شود.

آزمون گروه آزمایشی هنر عصر امروز پنجشنبه ۱۵ تیر ماه ۹۶ با رقابت ۶۱ هزار و ۹۸۵ نفر در گروه هنر برگزار شد.

در گروه هنر تعداد ۱۰ هزار و ۶۷۵ داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد، ۸ هزار و ۴۹ نفر معادل ۷۵.۴۰ درصد داوطلبان زن و ۲ هزار و ۶۲۶ نفر معادل ۲۴.۶۰ درصد داوطلب مرد بودند.

با احتساب علاقمندی سایر گروه ها تعداد ۶۱ هزار و ۹۸۵ کارت آزمون گروه هنر صادر شده است که از این تعداد ۴۳ هزار و ۸۸۳ نفر معادل ۷۰.۸۰ درصد زن و ۱۸ هزار و ۱۰۲ نفر معادل ۲۹.۲۰ درصد مرد هستند.

داوطلبان آزمون گروه هنر به ۱۰۰ سئوال عمومی در دفترچه شماره یک در مدت ۷۵ دقیقه و به ۱۶۰ سئوال اختصاصی در دفترچه شماره دو در مدت ۱۶۵ دقیقه پاسخ دادند و دفترچه های این گروه آزمایشی ساعت ۲۱:۳۰ روز پنجشنبه ۱۵ تیرماه بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شد.

به گزارش مهر، آزمون سراسری سال ۹۶ در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ تیرماه در  ۳۷۲ شهرستان و ۴۷۸ حوزه امتحانی در کشور و ۲۷ حوزه در ۲۳ کشور دنیا با حضور ۹۳۰ هزار و ۲۰۸ داوطلب برگزار می‌شود.

 

مطالب مرتبط
نظرات